دستگاه نشت یاب آب مدل SeCorrPhon AC 06

این دستگاه جهت نشت یابی لوله های آب فلزی یا پلاستیکی استفاده می گردد. دستگاه نشت یاب SeCorrPhon AC 06 به منظور تعیین محل دقیق نشتی از دو روش Correlation  و Electro-Acoustic  به طور هم زمان یا مجزا استفاده می نماید. در روش Electro- Acoustic  محل نشت آب با استفاده از گیرنده های صوتی قوی امواج صوتی ناشی از عبور جریان آب در شبکه توزیع آب دریافت می گردد و از اختلاف این امواج تعیین نقطه نشتی صورت می پذیرد و در روش Correlation  با استفاده از تولید امواج صوتی در فرکانس های مختلف و دریافت آن توسط آنتن های RT محل نشت یابی، محل نشت آب مشخص می گردد.

SeCorrPhon AC 06.SeCorrPhon AC 06-

ویژگی های دستگاه SeCorrPhon AC 06:

آنالیز FFT(mathematical calculation rule) جهت دستیابی به حداکثر دقت نشت یابی
عملکرد بسیار سریع و آسان (فقط با چهار دکمه قابل اجرا است)
انتقال امواج رادیویی تا بیش از 2 کیلومتر
بهره گیری از جدیدترین پردازنده دیجیتال DSP  که با حذف نویز های محیطی شامل رفت و آمد خودروها، صدای پرندگان و حیوانات و ....  محاسبات دقیقی را فراهم می کند که مکان تعیین محل نشتی سریع تر را تضمین می کند.
قابلیت فیلترینگ جهت شنود صدا با کیفیت بالا در لوله های با جنس های متفاوت
قابلیت ذخیره اطلاعات و انتقال آن ها به کامپیوتر و ارائه نرم افزارهای استاندارد و پیشرفته
قابلیت شارژ تجهیزات در جعبه نگهداری و نگهداری شارژ به مدت 8 ساعت مداوم کاری

 

سیستم عامل و نرم افزار SeCorrPhon AC 06
با استفاده از نرم افزار SeCorrPhon AC06 می توانید: تست های میدانی را روی رایانه شخصی یا لپ تاپ خود تجزیه و تحلیل کنید. این ویژگی در مواردی که یک تست نشاندهنده وجود نشتی است، بسیار مفید می باشد. بدون اینکه نیازی به انجام یک همبستگی دیگر باشد ، می توان نتایج را دوباره در دفتر مجددا محاسبه کرد تا محل نشت صحیح را نشان دهد. این کار را  می توان در رایانه شخصی یا در  SeCorrPhon AC 06 انجام داد.

گزارشات: نرم افزار رایانه ای گزارش های روشنی از جمله: آدرس شما ، آدرس مشتری ، اپراتور ، محل نشتی ، میزان نشتی و تصویری از محل نشتی را نمایش دهد.
ضبط نشت: صدای نشت واقعی قابل ضبط است که به کاربران این امکان را می دهد تا برای اظهارنظرها و تفسیرهای بعدی ، صداها را گوش دهند.
بزرگنمایی: عملکرد بزرگنمایی و وضوح بیشتر در صفحه نمایش