دستگاه نشت یاب آب مدل SeCorr 08

این دستگاه جهت نشت‌یابی لوله های فلزی یا پلاستیکی آب استفاده می‌گردد. با استفاده از تولید امواج صوتی در فرکانس‌های مختلف و دریافت آن توسط آنتن های RT محل نشت‌یابی مشخص می‌گردد و همچنین با استفاده از اطلاعاتی مانند قطر لوله، مواد و طول لوله می‌توان موقعیت دقیق نشت را توسط Secorr 08 محاسبه کرد.

 

مزایای Secorr 08 :

در روش‌های الکترو آکوستیک تشخیص نشت می‌تواند تحت تأثیر نویزهای خارجی مانند: اتومبیل، باد و غیره باشد. دستگاه SeCorr® 08 تحت تأثیر این نویز ها قرار نمی گیرد و تشخیص نشتی حتی در محیط های پر سر و صدا را امکان پذیر می‌کند و سایر عوامل از جمله عمق لوله، شرایط زمین و باران هیچ تأثیری در صحت نتایج ندارد.

 

تشخیص محل دقیق  نشت  با فناوری پردازش سیگنال دیجیتال:

دو میکروفون دستگاه توسط آهنربا یا آداپتورهای سوپاپ به هیدراتورها، دریچه ها، دیواره‌های لوله و یا حتی به طور مستقیم با استفاده از سنسورهای هدفون به ستون آب وصل می شوند. مادامی‌که صدای نشت توسط هر دو میکروفون شنیده شود ، دستگاه می‌تواند اطلاعات حاصل را پردازش و تجزیه و تحلیل کند.

صداهای جمع آوری شده توسط میکروفون‌ها از طریق دو فرستنده رادیویی قوی 500 مگاوات به پردازنده سیگنال دیجیتال منتقل می‌شوند و بعد از پردازش اطلاعات به سرعت تجزیه و تحلیل می‌شوند و موقعیت نشت هم به صورت گرافیکی و هم عدد نمایش داده می شود.

اگر نشت خارج از بخش اندازه گیری باشد، همبستگی SeCorr®08 به شما اطلاع می‌دهد. پس می‌بایست سنسورها را به موقعیت‌های دیگری منتقل کنید.

SeCorr 08