گازسنج های پرتابل

مانیتورینگ و آشکارسازی گازهای موجود در محیط امری مهم و ضروری برای حفظ ایمنی افراد و واحدهای صنعتی می باشد. این امر شامل آشکارسازی گازهایی که دارای خطر انفجار و یا ایجاد مسمومیت برای افراد هستند و همچنین اندازه گیری میزان اکسیژن موجود در محیط جهت حفظ سلامت کارکنان سایت های صنعتی می باشد.
 
شرکت فزار تجهیز جم با در اختیار داشتن نمایندگی کمپانی BW technologies کانادا از سال 1377 ارائه کننده گازسنج های این کمپانی به صنایع مختلف کشور بوده و گازسنج های پرتابل این شرکت راه حلی مناسب برای نشان دادن و جلوگیری از خطر نشر و ازدیاد حجم گازهای سمی و قابل اشتعال و حفظ ایمنی افراد در محیطهایی است که گازهای سمی یا قابل اشتعال بخشی از پروسس یا یکی از محصولات جانبی آن می باشند. 
این گازسنجها دارای محفظه ضدانفجار و گواهینامه ATEX بوده و با استفاده از سنسورهای مختلف کاتالیتیک،   الکتروشیمیایی، مادون قرمز و PID  قابليت نمايش هم زمان ميزان گازهاي سمي، قابل اشتعال، اکسيژن، ترکيبات آلي فرار و دی اکسیـد کـربن را دارا می باشند.
 
 گازسنج هاي پرتابل تک يا چندگازه مانند يک تلفن همراه کوچک و سبک به راحتي قابل حمل بوده و به عنوان تجهيزاتي مناسب جهت ايمني فردي و هشدار به کاربر در محيط هاي ناسالم و خطرناک توصيه مي شوند. اين دستگاه ها در برابر ضربه و نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم بوده و کليه پيغام ها و اخطارها به سه طـريق ديـداري، شنيـداري و لـرزشي به اطلاع کاربـر مي رسند. 

gasalertquattro-multi-gas-detector-3bw-technologies-gasalert-extreme-single-gas-monitor-54