از سر فصل های مهم شرکت فزارتجهیز جم، ارائه خدمات و پشتیبانی مناسب و جلب رضایت مشتریان همزمان با تحویل تجهیزات می باشد. حضور موفق و مستمر این شرکت در عرصه فعالیتهای صنعتی، مراکز نیروگاهی، پتروشیمی، نفت، گاز، خودرو سازی، مجتمع های مس و فولاد و ... در سراسر کشور خود بیانگر دیدگاه مشتری مداری در فزار تجهیز جم می باشد- از دیدگاه ما دانش و اطلاعات مشتریان در خصوص استفاده بهینه و مناسب از تجهیزات و دریافت خدمات مستمر و سریع پس از فروش از اهمیت بالایی برخوردار است و از اینرو کلیه تجهیزات ارائه شده علاوه بر یکسال گارانتی به مدت 10 سال از خدمات زیر بهره مند می باشند.:مشاوره:

این شرکت مشاوره در خصوص کلیه مراحل بازدید از سایت، تبادل نظر پیرامون مسائل فنی، ارائه راه حل و پیشنهاد مناسب جهت تامین کاراترین و مناسب ترین تجهیزات قابل ارائه را پیش از مرحله فروش به انجام می رساند.

 

تأمین و نگهداری:

اگرچه اصولاً "خدمات "در ابتدا "خدمات پس از فروش" را در ذهن تداعی میکند ؛ اما به طور دقیق تر "خدمات " بر سه اصل استوار است:
1. خدمات در حین فروش
2. خدمات پس از فروش
در تعاریف ، رضایت مندی مشتریان هنگامی حاصل میگردد که سطح نیازهای مشتریان شناسایی و برآورده شود . خدمات پس از فروش ، یک ابزار رقابتی است ؛ ابزاری که با آن می توان در بازار رقابت ، نقشی فراتر از رقبا ایجاد کرد.خدمات پس از فروش را نباید هزینه و تهدید دید، چه بسا میتواند فرصتی برای وفادار ساختن مشتریان محسوب شود.

 

نصب و راه اندازی :

نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات ارائه شده در سایت، توسط مهندسین مجرب و آموزش دیده این شرکت صورت می پذیرد. این خدمات برای اطمینان از صحت و تضمین
عملکرد تجهیزات در آینده ارائه می شوند .

 

آموزش:

آموزش استفاده از تجهیزات و نحوه عملکرد آنها می تواند در محل شرکت فزار تجهیز جم یا در سایت، توسط مهندسین این شرکت انجام می پذیرد. ارائه دفترچه راهنمای فارسی، جزوه های آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی با حضور مدیران و متخصصین خارجی از جمله مواردی است که در بخش آموزش مد نظر قرار گرفته است.

 

سرویس و کالیبراسیون:

سرویس و کالیبراسیون کلیه تجهیزات ارائه شده توسط بخش سرویس و در طول دوره های زمانی مشخص انجام می پذیرد. کالیبراسیون با استفاده از سیلندرهای استاندارد انجام شده و گواهینامه کالیبراسیون معتبر صادر می گردد.

 

تأمین قطعات یدکی:

در صورت نیاز به تعمیر هر یک از تجهیزات ، قطعات یدکی حساس و پر مصرف در شرکت فزار تجهیز جم موجود می باشد و در موارد خاص نیز امکان تامین در کمترین زمان ممکن فراهم می باشد.

 

پشتیبانی فنی:

کارشناسان مجرب و دوره دیده این شرکت همواره آماده پاسخگویی به سوالات فنی و مشاوره در کلیه زمینه ها از جمله تنظیم، تعمیر، کالیبراسیون و ... تجهیزات ارائه شده می باشند.
ساعت تماس: 8:00 صبح الی 16:30 بعد از ظهر