زبان فارسی   زبان انگلیسی
واتساپ   حساب اینستاگرام   ارسال ایمیل

 

.

ساعت سرور

دوشنبه 28 بهمن 1398

آنالایزرهای ذرات خروجی از دودکش

هدف از اندازه گیری میزان ذرات و غبار خروجی از دودکش غالباً بر آورده نمودن الزامات قانونی در زمینه آلاینده های زیست محیطی، کنترل فیلترها، نشت یابی در فیلترها و زمان بندی دقیق سرویس آنها می باشد.

شركت فزار تجهيز جم، به عنوان نماینده انحصاری کمپانی PCME انگلستان، سالها در زمینه تامین آنالایزرهای آنلاین غبار خروجی از دودکش در ایران فعاليت نموده و تا کنون پروژه های متعددی را در این زمینه به انجام رسانده است.

استفاده از سه تکنولوژیElectro dynamic، Dynamic opacity و Light scatter در تجهیرات ارائه شده توسط این شرکت امکان ارائه تجهیز مناسب برای کاربردهای مختلف را به این شرکت داده است.

روش Electro dynamic

تکنولوژی Electro dynamic امکان داشتن آنالایزری با دقت بالا برای Application هایی که میزان غبار در آن بسیار کم است را در اختیار کاربر قرار می دهد. یکی از این کابردها استفاده پس از بگ فیلترها می باشد.

این تکنولوژی، در مواردی که سرویس آنالایزر به سادگی امکان پذیر نیست، جایگزینی مناسب برای آنالایزرهایی است که بر اساس روشهای نوری کار می کنند.

روش Dynamic opacity

تکنولوژی ابداعی کمپانی PCME با نام Dynamic opacity راه حلی مناسب برای مشکلات ناشی از Contamination در آنلایزرهایی است که بر اساس روش سنتی Opacity کار می کنند. این روش به خصوص برای استفاده در دودکش هایی با قطر بالا یا میزان غبار بالا، مانند نیروگاه ها و فرایند احتراق، ماسب می باشد.

روش Pro scatter

تکنولوژی Pro scatter کمپانی PCME یک تکنولوژی بسیار دقیق و مطابق با معتبرترین استانداردهای بین المللی است. این روش راه حلی مناسب برای اندازه گیری در Application هایی مانند صنایع شیمیایی، صنایع فولاد، زباله سوزها، صنایع سیمان و نیروگاه هایی است که ملزم به رعایت استانداردهای بین المللی هستند.

 

pcmeview580-topmontagepcmeview800-820-topmontage