زبان فارسی   زبان انگلیسی
واتساپ   حساب اینستاگرام   ارتباط از طریق تلگرام   ارسال ایمیل

 

سمینار آموزشی در شرکت نفت فلات قاره ایران- 12 شهریور ماه 1393

 

 

به همت واحد فروش شرکت فزار تجهیز جم، سمينار آموزشي معرفي تجهيزات اندازه‌گيري، مانيتورينگ و کنترل گازهاي سمي در تاسيسات نفت و گاز، روز دوشنبه 10 شهريورماه در سالن کنفرانس شرکت نقت فلات قاره ایران برگزار شد.
 در اين سمينار علاوه بر کارشناسان فنی شرکت فزار تجهیز، کارشناسان و روساي برخي واحدهاي تدارکات، کارشناسان امور فني و نمايندگاني از مناطق عملياتي شرکت نفت فلات قاره حضور داشتند.
IMG_2607
در اين سمينار آموزشي، نمايندگان شرکت فزار تجهيز جم، ارائه‌دهنده تجهيزات اندازه‌گيري، مانيتورينگ و کنترل، پس از ذکر مختصري از سوابق و فعاليت‌هاي خود به معرفي دستگاه‌هاي مرتبط با اندازه‌گيري، نشت‌يابي و کنترل گازهاي سمي که در تاسيسات شرکت نفت فلات قاره ايران کاربرد فراواني دارد پرداختند.
پس از آن مسئولان و کارشناسان شرکت نفت فلات قاره ايران نيز نيازها و خواسته‌هاي خود در اين زمينه را مطرح کردند. کارشناسان اين شرکت همچنين به طرح سئوالات و ابهام‌هاي خود در اين زمينه پرداخته و پاسخ‌هاي مورد نظر از سوي شرکت تامين کننده ارائه شد.
در ادامه مقرر شد در صورت تاييد و توافقات نهايي، اين دستگاهها که از مدرن‌ترين نوع خود در دنيا هستند براي افزايش ايمني و حفظ جان همکاران شرکت نفت فلات قاره ايران در تاسيسات اين شرکت مورد استفاده قرار گيرد.