فزار پایش

از آنجا که یکی از اهداف مهم پایش آنلاین برآورده نمودن الزامات قانونی وضع شده توسط سازمانهایی نظیر سازمان محیط زیست می باشد، ارسال اطلاعات صحیح و موثق به این مراکز یکی از ویژگی های مهم و ضروری هر سیستم پایش آنلاین به شمار می آید. هر سیستم ارسال اطلاعات حداقل از بخش های زیر تشکیل شده است:

 بخش سخت افزاری شامل تجهیزاتی که اطلاعات را در قالب فایل های Data و از طریق یکی از بسترهای مناسب انتقال داده به مراکز نظارتی ارسال نماید.

 بخش نرم افزاری که شامل محیط نرم افزاری مناسب تحت Web و بستر نرم افزاری مناسب برای تحلیل اطلاعات دریافت شده و نمایش آنها به صورت قابل استفاده برای مراکز نظارتی می باشد.

FP-Logo

 

انتخاب صحیح هر یک از بخش های فوق تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی ارسال اطلاعات خواهد داشت.

فایل های ارسال شده باید دارای فرمت مناسب جهت انتقال اطلاعات به آسانترین روش و با کمترین خطای ممکن باشد. بنابراین انتخاب سخت افزار مناسب جهت تبدیل اطلاعات به فرمت مورد نظر و ارسال اطلاعات در بستری که کمترین احتمال خطا و از دست رفتن اطلاعات را داشته باشد از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین محیط نرم افزاری آماده شده برای تحلیل و نمایش اطلاعات باید دارای طراحی مناسب جهت دریافت اطلاعات بدون خطا و Decode کردن و نمایش آنها در قالبی کاربر پسند و قابل استفاده برای کاربر مورد نظر باشد.

سیستم فزارپایش شامل یک پکیج استاندارد سخت افزار و نرم افزار می باشد که نتایج حاصل از پایش آنلاین گازها و گرد و غبار خروجی از دودکش و پساب خروجی از مزاکز صنعتی را از طریق یک بستر اینترنتی و یا مخابراتی به مراکزی همچون سازمان محیط زیست ارسال کرده و در قالب یک Web page نمایش می دهد.

در این سیستم، اطلاعات با استفاده از یک Data logger به فرمت مورد نیاز سیستم تبدیل شده و از طریق روش های مختلفی شامل شبکه داخلی سایت صنعتی، اتصال مستقیم به اینترنت با استفاده از مودم یا سیم کارت تلفن همراه به فضای مجازی مورد نظر منتقل می شود. انتقال اطلاعات می تواند با استفاده از یک یا چند روش مختلف به طور همزمان انجام پذیرد. این کار جهت جلوگیری از هرگونه خطای احتمالی و از دست دادن اطلاعات در صورت قطع شدن یکی از بسترهای انتقال اطلاعات انجام می شود.

بخش نرم افزاری سیستم فزار پایش شامل یک Web page انحصاری برای هر یک از مشتریان می باشد که در آن اطلاعات به صورت نمودارهای روزانه، هفتگی، ماهانه و یا بازه های مورد نظر کاربر نمایش داده می شود. در این سیستم هریک از مشتریان کلمه کاربری و رمز عبور مخصوص به خود را دارد که درعین استفاده از آن برای دیدن اطلاعات ارسالی توسط سیستم پایش آنلاین می تواند آن را در اختیار مراکز نظارتی جهت برآورده نمودن نیازهای سیستم پایش آنلاین قرار دهد.

لازم بذکر است با استفاده از این روش در عین ارسال اطلاعات با کمترین خطای ممکن و در کوتاهترین زمان ممکن به مراکز نظارتی امنیت و غیر قابل تغییر بودن اطلاعات نیز تضمین می شود.

 

همکاران ما

اخبار سایت
شرکت فزار تجهیز جم شما و همکاران محترم را به بازدید از غرفه و کارگاه های آموزشی این شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ایران در تاریخ 2 الی 5 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران سالن 44A (خلیج فارس)- طبقه اول – غرفه شماره 934 دعوت می نماید.

تاریخ انتشار : 11 بهمن 1396
شرکت فزار تجهیز جم  به عنوان نماینده معتبرترین برندهای تولید کننده آنالایزر های آنلاین پایش گاز و غبار خروجی از دودکش و آنالایزر های محیطی و فلومتر های فلر، در هفدهمین نمایشگاه محیط زیست ایران که در محل نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود حضور فعال خواهد داشت.
 

تاریخ انتشار : 11 آذر 1396

به اطلاع کلیه همکاران محترم میرساند شرکت فزار تجهیز جم مانند سالهای گذشته در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار می گردد حضور فعال خواهد داشت.

 

تاریخ انتشار : 11 آذر 1396
از کلیه همکاران گرامی دعوت به عمل می آید تا از غرفه این شرکت در "همایش و نمایشگاه اندازه گیری جریان سیالات و بررسی روش های نوین و عارضه یابی فرایند های صنعتی" که در تاریخ نهم و دهم مرداد ماه در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر، تالار آفرینش برگزار می گردد، دیدن فرمایید.
 

تاریخ انتشار : 07 مرداد 1396
شرکت فزار تجهیز جم به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانیHoneywell Analytics آمریکا در ایران به عنوان تامین کننده تجهیزات گازسنجی ثابت و پرتابل جهت اندازه گیری گازهای قابل اشتعال و سمی فعالیت می نماید، لذا این شرکت در نظر دارد با برگزاری سمینار در خصوص تجهیزات این کمپانی با حضور فعالان این عرصه به معرفی محصولات و تکنولوژی های نوین گاز سنجی بپردازد.

تاریخ انتشار : 04 مرداد 1396

شرکت فزار تجهیز جم از کلیه همکاران محترم دعوت به عمل می آورد از غرفه این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران دیدن فرمایید.

 


تاریخ انتشار : 03 مرداد 1396
بدینوسیله از تمامی دوستان دعوت می شود از غرفه این شرکت در بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران که از تاریخ 16 الی 19 اردیبهشت ماه 96 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار می شود بازدید بعمل آورید.
سالن 44B  غرفه شماره1535 
 

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1396

مشارکت فزار تجهیز با موسسه "با من بخوان"


تاریخ انتشار : 06 مرداد 1395

فراخوان مشارکت در سمینارSave-water-poster1


تاریخ انتشار : 05 مرداد 1395

دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب تهران از 4-7 مهر ماه 1395


تاریخ انتشار : 05 مرداد 1395

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز  در تاریخ 16  الی 19  اردیبهشت ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران  برگزار شد.

شرکت فزار تجهیز جم به مدت چهار روز در سالن41 غرفه 1547 پذیرای میهمانان بود و حضور این شرکت در نمایشگاه مذکور بسیار موثر واقع گردید.


تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1395

بدینوسیله از تمامی دوستان دعوت می شود از غرفه این شرکت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست تهران که از تاریخ 10 الی 13 اسفند ماه 94 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار می شود بازدید بعمل آورید.

سالن 8 و 9- غرفه شماره 139

139409191755377259552

 

 


تاریخ انتشار : 05 اسفند 1394

در تاریخ هجدهم آبان ماه سال 94 ، اولین همایش مشارکت آب آلمان و ایران در سالن آبگینه شرکت آب و فاضلاب استان تهران با حضور تعداد کثیری از مقامات بلند پایه کشورهای ایران و آلمان بر گزار گردید.

 

  

 

  


تاریخ انتشار : 19 آبان 1394

دومین نمایشگاه بین المللی ایمنی و آتش نشانی در تاریخ 13 الی 16 مهر ماه سال 94 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید.

شرکت فزار تجهیز جم همچون اولین دوره برگزاری در این نمایشگاه نیز شرکت نمود و در غرفه شماره 912-8 پذیرای مشتریان خود بود.

در این نمایشگاه تجهیزات گازسنجی و نشت یابی به طور ویژه توسط کارشناسان این شرکت معرفی شد و مباحث جدی ایمنی فردی در صنایع مهم کشور اعم از پالایشگاهی و پتروشیمی مورد تجزیه و تحلیل فنی قرار گرفت.

 


تاریخ انتشار : 17 مهر 1394

برگزاري سمينار آموزشي معرفي تجهيزات اندازه‌گيري در سالن کنفرانس شرکت نفت فلات قاره ایران


تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1394

 

بدینوسیله از شما دعوت می شود از غرفه این شرکت در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی بازدید فرمائید.
زمان: 16 الی 19 اردیبهشت ماه 1394      مکان : تهران- اتوبان چمران-  محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران
                                  سالن 44 (خلیج فارس) – طبقه اول- غرفه شماره 44F06
NEW logo

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1394

اولین نمایشگاه بین المللی بهداشت، ایمنی، محیط زیست و آتش نشانی  در تاریخ 7  الی 10  آذر ماه 1393 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران  برگزار شد.

 

 


تاریخ انتشار : 01 آذر 1393

دوازدهمين نمايشگاه بين المللي محيط زيست از تاریخ 29 آذرتا2 دیماه سال 91 به مدت چهارروز


تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1393

هجدهمین نمايشگاه بين المللي نفت، گاز و پتروشيمي از تاریخ 29 فروردین تا1 اردیبهشت سال 92 به مدت چهارروز


تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1393